Su tesisatı kısmında gider boruları üzerinden meydana gelebilecek olan çatlaklar ve kırıklar nedeniyle, suyun tazyiki üzerinden doğru orantılı olarak zemine yayılabilmektedir. Kısa zaman içerisinde geniş bir yere yayılan su hem alt komşu açısından zarar oluşturur hem de bireysel olarak ciddi bir maliyet meydana getirebilir. Üstelik betonun suyu emmesi ile beraber fark etmek ve tespit de bireysel açıdan kolay değildir. Ancak ortaya çıkan koku veya rutubet görüntüsü ile beraber hemen uzman bir destek almak gerekmektedir. Yüksek teknolojiye sahip sistemler ve uzman kadromuz ile beraber Kocaeli su tesisatçısı olarak sizlere en iyi desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız.
 
Kocaeli Su Tesisatçısı
 
Paslanma ve kireç artıklarının yıpratıcı etkisi, yabancı maddelerin boruları tıkaması ya da tesisat üzerinden meydana gelen birçok sorun ile ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Zaman içerisinde ise zarar boyutunun ne kadar büyük bir noktaya ulaştığı tam olarak anlaşılamaz. Her ne kadar günümüzde boruların daha güçlü olması için pimaş boruları kullanılsa dahi, yine de yoğun kullanılan gider kısımları mutlaka su kaçağı sorunu meydana getirebilmektedir. Böyle zamanlarda durum tespiti yapmak, hasar belirlemek ve montaj ile tamir gerçekleştirme konusunda profesyonel çözümler gerekir. Tam bu noktada devreye girdiğimiz hizmet çatımız altında, Kocaeli su tesisatçısı olarak 7/24 ne zaman isterseniz hizmetinizdeyiz.
 
Su Kaçağı Tespiti Nasıl Anlaşılır?
 
Kesin ve net olarak her açıdan güçlü cihazlar eşliğinde ortaya çıkarılan su kaçağı, bunun dışında bazı bireysel yöntemler doğrultusunda tahmin edilebilir.
 
– Zemin ve tabanlarda meydana gelen su damlacıkları
– Duvarlarda küf ve nem ile beraber terleme görünmesi
– Duvar boyasında meydana gelen değişim ve ıslaklıklar
– Vanalar kapalıyken biri duvar arkası ve döşemelerden gelen su sesi
– Su faturasının vanalar kapalı olmasına rağmen yüksek gelmesi
 
Genel anlamda yukarıdaki durumlar söz konusu olduğu vakit en kısa süre içerisinde Kocaeli su tesisatçısı olarak bizimle temasa geçebilirsiniz. Eğitimli ve uzman kadromuz eşliğinde, nokta atışı tespit üzerinden gerekli olan çalışmaları hızlı biçimde gerçekleştirmekteyiz.
 
Teknolojik Sistemler ile Kocaeli Su Tesisatçısı
 
Günümüzde su kaçağı ya da farklı problemler açısından artık teknolojik sistemler kullanmakta ve anında tespit yapılmaktadır. Özellikle nokta atışı tespit imkanı sağlayan bu teknolojik cihazlar, böylece kırma veya dökme yaşanmasını engeller. Hasarın olduğu bölge net olarak anlaşıldıktan sonra, özel makineler ile ilgili alanda temizlik gerçekleşmektedir. Tıkanıklık probleminin yanı sıra kırık ve çatlak gibi sorunlara karşı montaj ve tamir çalışmaları amaca uygun devam ettirilir. Bütün bu süreç aşamalı ve planlı olarak Kocaeli su tesisatçısı hizmet çatısı altında firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Probleme yönelik olarak ele aldığımız çalışmalarımız, daha yüksek maliyet çıkmadan sorunların giderilmesi odaklı sağlanmaktadır.
 
Soruna Bağlı Olarak Kocaeli Su Tesisatçısı
 
Su tesisatı kısmında birçok farklı problem söz konusu olabilir. Tıkanıklık yaşanmış olabilir ya da kırık ve çatlak meydana gelebilir. Aynı zamanda tesisat kısmındaki üretim hatası sebebiyle de farklı bölümlerde sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda kameralı, kızılötesi ya da dinleme sistemleri doğrultusunda ilgili noktadaki hasar ortaya çıkarılmaktadır. Robotik cihazlarla kırma ve dökme olmadan anlaşılan sorun ile beraber, ilgili problem uzman kadromuz eşliğinde çözüme kavuşmaktadır.
 
7/24 Kocaeli Su Tesisatçısı
 
Su kaçağı ya da çatlak ve kırık gibi problemlerin ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz. Böyle durumlar ile mücadele edebilmek için ise, 7/24 dilediğiniz vakit firmamız bünyesinde bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Randevu almanız ile beraber mobil olarak tam donanımlı ekipman eşliğinde, adresinize zamanında gelerek çalışmalara başlıyoruz.